ŞİRİNEVLER KAREL SANTRAL ONARIM KURULUM YER DEĞİŞTİRME ARIZA VE BAKIM HİZMETLERİ

Adres:Şirinevler, Nil Sk. No:44/3, 34188 Bahçelievler/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelteknikservisi.com

Sadece yüksek vasıflı ve teknik olarak kalifiye değil, aynı zamanda deneyimlerinden keyif alacağınız ustaları istihdam ediyoruz. Şirinevler Karel servisi her teknisyene şirkette bir gurur duygusu aşılar ve profesyonel ve kibar davranırlar. Ayrıca, çalıştıkları zemini kaplayacaklar ve çalıştıkları ortamda zemin koruyucu kullanacaklar. Son olarak işleri bittiğinde, diğerlerinin yaptığı gibi dağınıklığı bırakmak yerine çalışma alanlarını temizleyecekler.

Santral sisteminizin bakımını yapan Karel santral teknisyeniniz, sistemi güvenlik ve operasyonel verimlilik açısından kapsamlı bir şekilde kontrol edecektir. Ayrıca maksimum verimliliği için ayarlayacak ve olası arızalar için sistemi sorunlarına karşı kontrol edecektir

Dikkat: Şirinevler Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Son olarak arızalı olan söz konusu cihazın marka ve model numarası yedek parça tedariği için gereklidir. Whatsapp destek hattımızdan santralin fotoğrafını yollamanızda yeterlidir. Yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatabilirseniz, neyin yanlış olduğunu doğru bir şekilde teşhis etmemiz daha kolay olacak ve tek bir ziyarette arızanızı gidermemiz ve daha olası olacaktır. 

şirinevler karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Şirinevler karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

GÜVENLİĞİNİZ ÖN PLANDA

Bir şirketi firmanıza davet ettiğinizde çalışanlarınızı ve eşyalarınızı savunmasız bırakırsınız. Şirinevler Karel santral servisi bu sorumluluğu çok ciddiye alır. Bu nedenle işe aldığımız teknisyenler titiz bir taramaya tabi tutulur. Sonuç olarak, servise gelen kişi firmanızın ve içindeki tüm çalışanların kendilerini rahat hissedecekleri kişilerdir. Karel teknik servisi, Şirinevler’deki tüm santral, onarım, kurulum ve yer değiştirme ile ilgili ihtiyaçlarınız için güvenilir kaynağınızdır.

İNDİRİMLERLE KAREL SANTRAL ONARIM MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜN

Şirinevler Karel santral servisi, Tasarruf Planımız adı verilen çözümler sunar. Şayet santralinizi iki yılda bir bakım yaptırdığınızda, sizin için kullanabileceğiniz müşteri indirim programlarından faydalanırsınız. Düşük bir yıllık ücret karşılığında Öncelikli Hizmet, İndirimli Fiyatlar ve Özel Tasarrufların yanı sıra sözleşmenin sonunda bir hassas ayar ve santral programlama hizmeti alacaksınız.

Bu muazzam bir tasarruf çünkü programın tüm indirimlerinden ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yıllık bakımın avantajlarından, genel kontrol ve santral yazılım güncelleme için ücretlerinde muaf oluyorsunuz. Çoğu durumda, programlama ve yazılım güncelleme yıllık bakım planının fiyatından daha fazla tutar. Santralinizin güvenlik, düzgün çalışma ve olası mekanik sorunlar açısından kontrol edildiğini bilmenin iç huzurunu düşündüğünüzde, yıllık bakım anlaşması harika bir değerdir.

ÖNCELİĞİMİZ KALİTELİ HİZMET SUNMAK

Şirinevler Karel servisi, ihtiyaç duyduğunuz anda servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için kalifiye ve deneyimli teknisyenlere sahiptir. Ayrıca, ortalığı çok fazla dağıtmak yerine öncelikle onarım hizmetlerine ve bozulan eski ekipmanların değiştirilmesine odaklanmaktadır. Üstelik santralin yaşı önemli değil. Özellikle santral iyi durumdaysa değiştirmenin gereksiz olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu büyük zaman ve yüksek maliyetler getiren bir iştir. Bu nedenle bir sorununuz olduğunda, sorunu çözmek için dürüst bir onarım uzmanınızın olduğunu bilmelisiniz.

ŞİRİNEVLER KAREL SERVİSİ İŞİNİZİ CİDDİYE ALIR

Firmamız, size sağladığımız hizmetin teknik mükemmelliğine kendini adamıştır. Bu nedenle, “uzman” teknisyenlerimizin düzenli eğitim oturumlarına katılmasını gerektirir. Onarımınızı gerçekleştiren teknisyenin yanı sıra, Şirinevler Karel servisi, hiç görmeseniz de teknisyenlere değerli destek sağlayan son derece yetkin ve deneyimli saha denetçilerine sahiptir. Bu nedenle, teknik bir sorun hakkında ikinci bir görüşe ihtiyaç duyulursa, endişelenmenize gerek yok. Çünkü teknisyenin arkasında her servise uzaktan destek olacak yüksek nitelikli yardımcısı var.

Ayrıca, saha teknisyenini işinizde desteklemek için depomuzda ek yedek parça mevcuttur. Sizin için gerçekleştirilen servisle ilgili bir gereksinim ortaya çıkarsa veya bir parçanın özel olarak sipariş edilmesi gerekiyorsa, bu yardıma erişmek için teknisyenin yalnızca araması yeterlidir.

Tüm bunları eksiksiz hizmet araçları, son teknoloji iletişim ekipmanları, güleryüzlü servis çalışanları ve titiz istihdam taraması ile birleştirdiğinizde, kapınıza teslim ettiğimiz kişiye neden “güvenilir” dediğimizi anlayabilirsiniz.

Santralinizin gerekli bakımını eksiksiz olarak üstlenerek size hizmet verelim. Şimdiye kadar üretilmiş hemen hemen her model ve marka santral ekipmanına hizmet veriyoruz. Ayrıntılar için 0850 244 1 451‘ arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Şirinevler Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.