BİZE ULAŞIN | MECİDİYEKÖY KAREL SERVİSİ 0850 244 1 451

Adres:Gülbahar Mh. Bahçeciler Sk. No:2, 34394 Şişli/İstanbul – Türkiye
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Mecidiyeköy Karel servisi, Mecidiyeköy ve çevresinde küçük ve büyük işletmelere santral servis hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. Olağanüstü niteliklere sahip benzersiz bir aile şirketiyiz. Bu nedenle bölgedeki müşterilerin ihtiyaçlarını samimiyetle karşılayabiliyoruz. Söz verdiğimiz şeyi yerine getiriyoruz.

Teknisyenlerimiz özel eğitimli, kalifiye, lisanslı ve sigortalıdır. Yaptığımız her işe en yüksek profesyonellik ve bağlılık duygusuyla yaklaşılır. Hizmetimizi talep ettiğinizde, en iyi çözümü önermeden önce durumu analiz etmek için zaman ayırırız. Müşterilerimizi her zaman ilk sıraya koyarız. Ve tüm görevleri zamanında ve bütçeniz dahilinde tamamlamak için çalışıyoruz. Bu nedenle tüm müşterilerimiz firmamızı Mecidiyeköy’deki en yetkin ve güvenilir karel santral servis sağlayıcılarından biri olarak önermektedir.

karel mecidiyeköy harita

BİLGİLENDİRME: Mecidiyeköy karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

MECİDİYEKÖY’DE BULUNAN ŞUBEMİZLE EN HIZLI TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Karel, Telesis, Multitek, LG ve Alcatel gibi tüm büyük ticari santral markalarının kurulumunu, onarımını ve servisini yapıyoruz. Bunlar ve diğer birçok önde gelen santral sistemi markasının satıcısıyız. Siz de firmanızdaki santrali korumanıza yardımcı olmamız için bizi arayabilirsiniz. Üstelik haftanın 7 günü 24 saat ulaşılabilirliğimize ve destek vereceğimize güvenebilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde her zaman sorunsuz bir iletişimin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. Teknisyenlerimiz ve müşteri hizmetleri personelimiz, aramalarınızı yanıtlamak ve sizinle telefonda etkileşim kurmak için her zaman hazırdır.

YÜKSEK STANDARTLARIMIZ VAR VE ONLARA BAĞLI KALIYORUZ

2003’den beri Mecidiyeköy Karel teknik servisi tüm Mecidiyeköy ve Şişli bölgesi için güvenilir hizmet ve kaliteli işler sağlamıştır. Sahipleri 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ayrca ilk günden beri aile tarafından işletilen ve hizmet etmekten gurur duymaktadır. Kaliteli müşteri hizmeti, kapsamlı işçilik ve adil, dürüst fiyatlandırma sunma taahhüdümüz, bize sayısız tavsiye ve birçok değerli müşteriden iş tekrarı sağladı.

Çalışan eğitiminden müşteri hizmetlerine kadar en yüksek performans standartlarıyla maksimum konfor sağlamak için tüm karel santral ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda uzmanız. Firmanıza ve bütçenize en uygun santral sistemini seçmenize yardımcı olacak niteliklere sahibiz. Aynı zamanda tüm teknisyenlerimiz, en son ekipman ve teknolojiyi kurmak ve onarmak için tamamen sertifikalı ve eğitimlidir. Tüm ürünlerimiz için aynı gün hizmet ve zengin bilgi sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve iş tekrarını sağlamayı hedefliyoruz. Küçük ve büyük işletmeler için tüm büyük markalarla çalışarak servis ve kurulum yapıyoruz. Bu nedenle %100 memnuniyet hedefimiz ve garantimizdir.

SANTRALİNİZİ EMANET ETMEK İÇİN GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZIZ

Mecidiyeköy Karel servisi olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca santral servisi olduğunun farkındayız. Bu nedenle en iyisini bulduğunuzdan emin olmanızı istiyoruz. İtibarımızın, dürüstlüğümüzün ve işi hakkıyla yerine getirme yetkinliğimizin tartışılmaz olduğundan eminiz. Bölgemizdeki diğer herhangi bir santral servisiyle kıyaslama yapmanızı tavsiye ederim. Deneyimlerimize göre, herkesin yeterince dikkatli bakarsa daha iyi bir fiyat bulabileceğini keşfettik. Ancak istediğiniz kaliteyi bulamayacağınızı garanti edebiliriz. Sonuç olarak, karel servisi fiyat konusunda rekabet etmeye başladığında, kaybeden genellikle müşteri olur. Çünkü hiçbir şey işi yapması için yanlış ekibi firmanıza çağırmaktan daha pahalı olamaz.”

Dikkat: Mecidiyeköy Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz.  Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden MECİDİYEKÖY Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.