LEVENT’TE KALİTELİ SANTRAL ONARIM VE SATIŞ HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Adres:Binbir Çiçek Sk. No:9/3 Levent – Beşiktaş / İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Levent Karel servisi, haberleşme sektöründe hizmetlerini tamamlamada 20 yılı aşkın deneyime sahip, aile tarafından işletilen bir şirettir. Engin deneyimimiz ve bilgimiz bizi Levent bölgesindeki en iyi santralcilerden biri yapıyor. Adil bir fiyata kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış güçlü bir iş kurmaya odaklandık. Müşterilerimize olan eşsiz bağlılığımız, haberleşme hizmetlerine ihtiyaç duydukları her seferde geri gelmelerini sağlar. Tüm santral arızalarında Levent Karel servisi sorunu tam olarak saptar ve hızlı bir şekilde düzeltir. Bu sayfada kalite ve hizmet taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ardından tüm onarım işlerinizi halletmek için lütfen bizi arayın.

Levent Karel santral servisi, 2003’ten beri bölgede uzman santral tamiri ve servisi sağlıyoruz. Ayrıca hizmetlerimizi sürekli genişlettiğimiz için gelecekte yeni müşterilerle tanışmayı dört gözle bekliyoruz. Santral becerilerimizi geliştirmek ve Levent bölgesine hizmet etmeye devam etmek. Santral ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, tüm haberleşme ihtiyaçlarınız için her zaman güler yüzlü IP sertifikalı teknisyenler ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

karel levent harita

BİLGİLENDİRME: Levent karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

LEVENT’TE ACİL DURUM SANTRAL ONARIMI

Herhangi bir zamanda gece veya gündüz, hafta sonları veya tatil günleri Levent Karel santral olarak, acil müdahale gerektiren bir santral arızası durumu olması ihtimaline karşı, nöbetçi uzman acil durum onarım teknisyenlerimiz var. Çoğu sorunu aynı gün içinde teşhis edip onarabiliriz. Ayrıca Levent bölgesinde en hızlı yanıt sürelerine sahibiz.

LEVENT SANTRAL KURULUMLARI VE YER DEĞİŞİMİ

Karel Marka santral sistemleri ve ürünlerinin fabrika satıcısı olarak Levent bölgesindeki müşterilerimiz, uygun fiyatlı, düşük maliyetle sektörün en yüksek puan alan ve en verimli santral sistemlerini alma konusunda özel bir şansa sahiptir. İster sadece bu ürünleri satın almak, satın alma ve kurulum hizmetlerine ihtiyacınız olsun, ister eski sisteminizi değiştirmemize ihtiyacınız olsun, size yardımcı oluyoruz.

Dikkat: Levent Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden LEVENT Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.