HALKALI’DAKİ İŞLETMENİZ İÇİN KAREL SERVİSİ İHTİYACINIZ VARSA BİZİ ARAYIN

Adres:İnönü Mh, Tolga Cd. NO:118, Halkalı – Küçükçekmece/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:info@karelteknikservisi.com

Aslen 2003 yılında kurulan Halkalı Karel servisi, müşterilerimize ve Halkalı’nın tamamına olan bağlılığından asla vazgeçmemiştir. Hem evlere hem de işyerlerine hizmet vermekteyiz, Ayrıca tüm karel santral ihtiyaçlarınız için dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Lisanslı ve sigortalı bir işletme olarak, sertifikalı teknisyenlerden oluşan ekibimiz, her işte tam müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışır. Aynı zamanda siz hizmetimizden memnun kalana kadar işi sonlandırmaz.

Santralinizi veya telefon hattınızı onarmanız veya değiştirmeniz gerektiğinde, zamanında orda olacağımıza, adil ve dürüst bir fiyat talep edeceğimize ve işimizin arkasında duracağımıza emin olabilirsiniz. 19 yıldır bizi sektörde tutan, olağanüstü işler yapmaya ve müşterilerimize adil davranmaya olan bağlılığımızdır. Bununla birlikte özveri ve dürüstlükle çalışmaya devam ederek daha fazlasını yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Dikkat: Halkalı Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

halkalı karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Halkalı karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

HALKALI KAREL SERVİSİ’Nİ DİĞERLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLER

Sertifikalı Santral Teknisyenleri

Teknisyenlerimiz sadece deneyimli ve profesyonel değil, aynı zamanda güler yüzlü ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Kurulum, onarım ve bakım dahil olmak üzere santral ve haberleşme hizmetlerinde uzmanız. Ayrıca uygun fiyatlı satışlar da yapmaktayız.

Dürüstlük ve Şeffaflık

Her iş için, sizi her adımda bilgilendireceğiz. Herhangi bir noktada sorularınız varsa, bunları yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmaktan memnuniyet duyarız.

Güvenebileceğiniz Hizmet

Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz, bu nedenle kaliteli işçilik ve detaylara gösterilen büyük özen ile hızlı ve verimli hizmetler sunmak için çaba sarfediyoruz.

19 YILLIK SANTRAL VE HABERLEŞME HİZMETLERİ

Halkalı Karel servisi, 19 yıldır Halkalı sakinlerine ve işletme sahiplerine santral alanında yardımcı olan yerel bir işletmedir. Aynı zamanda müşterilerimizle bire bir ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek arzusuyla işimize başladık. Bununla birlikte bu ilkeye bağlı kalarak ve sektör lideri işler yaparak sadık bir müşteri tabanı oluşturduk.

Yüksek eğitimli, lisanslı, sigortalı ve güler yüzlü profesyonellerden oluşan bir ekip istihdam ederek, şirketimizin varlığı boyunca daima en iyi müşteri hizmetini sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve doğruluğu kanıtlanmış yerel profesyonellerle çalışmak istiyorsanız, bizi aramaktan çekinmeyin. 0850 244 1 451 veya çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin.

KAREL SANTRAL İLE İLGİLİ HER İŞTE ARKANIZDAYIZ

İhtiyacınız olan santral hizmetlerini almak için işletmenizin telefon trafiği durana veya aksayana kadar beklemeyin. Santral veya sistem kurulumuna veya değiştirmeye ihtiyacınız olduğunda Halkalı karel servisi’ne başvurun. Çünkü Halkalı’daki işletme sahiplerinin tüm yıl boyunca firmalarında rahat kalmalarına yardımcı oluyoruz. Üstelik telefon hatlarını, santral ünitelerini ve internetleri kolayca kurabilir veya değiştirebiliriz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Halkalı Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.