FATİH BÖLGESİNDEKİ OFİSİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN BİZİMLE İRTİBAT KURUN VE PROFESYONEL HİZMETİMİZLE TANIŞIN

Adres:Ocaklı Sk. 47/a 34080 Fatih/iSTANBUL
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Müşteriler bizi en çok, son 20 yıldır işletmelere sağladığımız profesyonel hizmetle tanıyor. Santral sistemiyle başlayan faaliyetlerimiz, firmanızın her yönünü dikkate alan bir hizmet paketine dönüştü. Amacımız, acil sorunlarınızı çözmek ve temel nedenlerini ele alarak bir daha tekrarlanmalarını önlemektir. Fatih Karel servisi, müşterilerin uzun süredir günü kurtaran ve yıllarca sürecek güvenilir hizmet ve kaliteli sonuçlar için başvurdukları isim olmuştur.

Fatih Karel santral servisi 2003’te ilk başladığında, sadece santral hizmetleri veriyorduk. Yıllar geçtikçe, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla haberleşme ve bakım hizmeti arayışında olduklarını fark ettik. Karel santral, kaliteli bir firma için gereklidir, ancak müşterilerin işlevsel haberleşme araçlarından istifade etmesi için yapabileceğimiz çok daha fazla şey olduğunu öğrendik.

karel fatih harita

BİLGİLENDİRME: Fatih karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

FATİH KAREL SERVİSİ’NDE MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİR YAŞAM TARZI

Telefonu elinize aldığınız andan itibaren farkı anlayacaksınız. Fatih Karel santral servis’de Müşteri Hizmetleri, tek bir departmanın adından daha fazlasıdır. Tüm ekip için bir yaşam biçimidir. Size ve firmanıza hizmet etmeye gelince, en iyi ile yetinmeyeceğiz. Eksiksiz yerinde keşif, servis yeteneklerimiz, sektördeki en iyi garantilerimiz ve finans seçeneklerimizle hak ettiğiniz ayrıcalıklara ulaşacaksınız. 1 numaralı hedefimiz, firmanzı ve yaşam kalitenizi yıllarca iyileştiren sürdürülebilir onarım, bakım ve yenileme çözümleri ile korumaktır.

%100 Memnuniyet Garantisi

Kullandığımız malzeme ve sağladığımız işçilikten tamamen memnun kalmanızın sorumluluğunu kabul ediyoruz. İlk yıl boyunca, ekipmanınızın performansından, hizmetlerimizden veya çalışanlarımızdan memnun kalmazsanız, bunu düzelteceğiz.

FATİH KAREL SANTRAL SERVİSİ KÜLTÜRÜ

İyi insanlar, iyi çözümleri ve iyi bir yaşam kalitesini hak ediyor. Biz buna inanıyoruz. Onu yaşıyoruz.

Bu, müşterilerimiz ve Fatih karel teknik servis ekibimiz için geçerlidir.

Kendimizi şöyle tanımlıyoruz:

  1. SORUMLUYUZ çünkü yaptığımız tüm işlerden sorumluyuz. Bir şeyler yolunda değilse, düzeltiriz. Bizim için sade ve basit bir kural.
  2. ANALİTİĞİZ, çünkü teşhis koyarken ve çözümleri uygularken tüm faktörleri göz önünde bulunduruyoruz, böylece mümkün olan en iyi sonuçları elde ediyoruz.
  3. EMPATİK DAVRANIYORUZ çünkü sizin gibi fatih karel servisi’de sizinle aynı şeyi isteyen firma sahipleriyiz. Her şeyin olması gerektiği gibi çalıştığı sağlıklı, rahat bir işletme.
  4. İLERİ DÜŞÜNÜYORUZ, çünkü her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran en yenilikçi haberlerme ve karel santral çözümlerini sunmaya çalışıyoruz.
  5. BİLGİLİYİZ; Amacımız, size firmanız hakkında bilinçli bir karar vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz içgörüyü sağlamaktır.

Size Sözümüz Olağanüstü Hizmet Yoluyla Hayatları Daha İyi Hale Getirmek

  • Peşin fiyatlandırma. Önceden verdiğimiz fiyat, ödeyeceğiniz fiyattır. Sonradan “süpriz” ücret çıkarmak yok.
  • Garantili kalite. Sorun geri dönerse, biz de döneriz. Ek masraf yok.
  • Özelleştirilmiş çözümler. Acil servisden uzun vadeli çözüme kadar, özel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize dayalı olarak birden fazla seçeneği oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Neyin doğru olduğuna siz karar verin

Dikkat: Fatih Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden FATİH Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.