EYÜP’DEKİ FİRMANIZ İÇİN SANTRAL SERVİSİ ARIYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ

Adres:Arı Sk. No:11, 34050, Eyüpsultan/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Eyüp Karel servisi, Eyüp bölgesinde lider bir santral ve telefon hattı onarımları hizmetleri sağlayıcısıdır. 2003 yılında kurulan şirket, birinci sınıf hizmet ve en yüksek kaliteli işçilik konusunda itibar kazanmıştır.

EYÜP BÖLGESİNDE 24 SAAT SANTRAL TAMİR HİZMETİ

  • 7/24 Acil Servis
  • Tüm marka ve modelleri onarabilir veya değiştirebiliriz
  • Yüksek eğitimli ve sertifikalı teknisyenler

24 Saat Acil Onarım hizmeti size kolaylık sağlamak için mevcuttur. Ayrıca çoğu acil durum mesai saatleri dışında gerçekleştiğinden müşterilerin arayabilecekleri zaman budur. Eyüp Karel santral servisi, ihtiyaçlarınızı desteklemek için çoğu tatil de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat müşteri çağrılarına cevap verir. Acil bir durumda, müsaitlik durumuna bağlı olarak ve varsa mesai sonrası firmanıza bir teknisyen gönderebiliriz. Müşteri hizmetleri temsilciniz, mümkün olan en iyi kararı vermeniz için size mevcut tüm seçenekleri sunabilecektir.

karel eyüp harita

BİLGİLENDİRME: Eyüp karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Kurulumumuzdan, servisimizden veya onarımımızdan tamamen memnun kalmazsanız, sizi memnun edecek şekilde ÜCRETSİZ olarak işi tekrar yaparız. Doğru beceri veya bilgiye sahip olmayan bir teknisyeni kullanmak sizin için çok pahalıya mal olabilir. Düzgün kurulmayan sistemler, daha yüksek masraflara neden olabilir. Ayrıca siz ve firmanız için potansiyel güvenlik tehlikelerine yol açabilirler. Ne yazık ki, birçok kişi bunu çok geç olana kadar fark etmiyor

Müşteriler, güvenebilecekleri, işi ilk seferinde doğru yapan bir teknisyen bulmayı hak ediyor. Eüp karel teknik servisi İhtiyaçlarının karşılanacağını ve sorunların bilgi ve uzmanlığı kanıtlanmış ve işlerinde en iyi olan kalifiye profesyoneller tarafından çözüleceğini bilmeleri gerekir.

Eyüp Karel Servisi Sertifikalı teknisyenleri ile şunları elde edersiniz:

  • İşin işin en iyileri tarafından yapıldığını bilmenin verdiği huzur
  • Telefon faturalarınızı düşürmenize yardımcı olabilecek teknisyenler
  • Maksimum verimlilikte çalışan santral sistemleri
  • İş ilk seferinde doğru yapıldığından, sertifikalı olmayan teknisyenlere sahip şirketlere göre daha az geri arama
  • İş tatmin garantisi
  • IP sertifikalı teknisyenlerin her iki yılda bir yeniden sertifika almaları gerektiğinden güncel bilgiye sahip teknisyenler

Deneyimsiz bir teknisyenin firmanızın santral sistemine yarardan çok zarar vermesine izin vermeyin. En iyi işi ilk seferinde yapacak olan Eyüp Karel teknik servisi sertifikalı bir teknisyeni işe alarak zamandan ve paradan tasarruf edin. Teknisyenlerimiz işlerini dürüstlükle yapmaktan gurur duyarlar. Eyüp karel servisi sertifikalı teknisyenleri yanınızdayken, firmanızın sektördeki en iyi hizmeti aldığının rahatlığını yaşarsınız.

Dikkat: Eyüp Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden EYÜP Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.