ESENYURT’DA SANTRAL TAMİRİ SATIŞI VE KURULUM HİZMETLERİMİZLE ÖN PLANA ÇIKIYORUZ

Adres:Yenikent, 670. Sk. No:5 D:28, 34510 Esenyurt/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

2003’den beri Esenyurt Karel servisi, Esenyurt bölgesinde on binlerce memnun müşteriye hizmet vermiştir. Amacımız, ekonomik hizmet sunarken firmanızın iletişiminin daha verimli hale getirmenize yardımcı olmaktır.

• Eşsiz sabit fiyatlandırma sistemimiz bütçelemeyi kolaylaştırır.

• 20 yıllık endüstri bilgisi ve deneyimi

• Kendimizi 7/24 santral hizmetine adadık

• Tüm montajcılarımız deneyimli, sertifikalı teknisyenlerdir.

Üstün hizmet garantisi veriyoruz ve yaptığımız işten her zaman memnun kalacaksınız. Esenyurt Karel teknik servisi olarak işimizin kalitesinin her zaman yanındayız. VE bunu birçok müşteri garantimiz sayesinde yapıyoruz. Olağanüstü Hizmet Garantimiz ile, kurulumun ilk yılında memnun kalmazsanız, düzelteceğiz. Haberleşme hizmetleri için bize başvursanız da, ilk andan son kurulumlara kadar memnuniyetiniz %100 garantilidir.

karel esenyurt harita

BİLGİLENDİRME: Esenyurt karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

BİZ KİMİZ

Esenyurt’daki en büyük santral şirketi olan Esenyurt Karel tenik servisi, binlerce santral sistemini tamir etti. Çok çeşitli santral ekipmanı markasına hizmet veriyoruz. IP sertifikalı, fabrikada eğitilmiş servis teknisyenlerimiz santral onarımı için hazırdır. Esenyurt’daki karel santral kullanıcıları onarım için Esenyurt Karel Servis’e güveniyor. Randevunuzu bugün planlayın!

DÜRÜSTLÜK BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Esenyurt Karel santral servisi ölçülemeyen en yüksek değeri sunduğu için dürüstlük ve güvenin inşa edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Hizmetlerimizi yerine getirirken günden güne bu felsefeyle yaşıyoruz. Bir erdem olarak dürüstlük, yalnızca her projeye nasıl davrandığımızda değil, aynı zamanda çalışanlarımıza ve müşterilerimize de nasıl davrandığımızdadır.

Esenyurt Karel servisi’nin yıllardır işe yarayan müşteri odaklı bir iş stratejisi var. Kendi adına konuşan yüksek kaliteli işler sunmaya odaklanırken aynı zamanda müşterilerin bizi seçmesini kolaylaştırıyoruz. Bizi kullanan mutlu müşterilerimiz var ve bize kefil olabilirler. Web sitemizde sahip olduğumuz tüm geçmiş müşteri referanslarını görebilirsiniz.

GARANTİLERİMİZ

Müşterilerimizin bizimle çalışmayı seçerek yararlanabilecekleri şeylerden bazıları, yüksek kaliteli işler için uyguladığımız daha düşük fiyatları içerir. Müşterilerimizin istedikleri hizmeti ve birçok kez ihtiyaç duydukları hizmeti makul bir fiyata almalarını sağlıyoruz. Sorulara ve acil ihtiyaçlara hızlı yanıt vermeyi de garanti ediyoruz. Yardımınıza gelmeden önce çok beklemeniz gerekmeyecek. Ayrıca sektördeki en iyi işçilik garantisiyle en iyi markaları satıyor, garanti ediyor, servis veriyor, bakımını yapıyor ve profesyonelce kuruyoruz. Yüksek kaliteli santral satın almak istediğinizde ücretsiz tavsiyemize de güvenebilirsiniz. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını biliyoruz, dolayısıyla en iyi tavsiyeyi verebiliriz.

Dikkat: Esenyurt Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
ESENYURT Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.