EMİNÖNÜ’NDEKİ ŞİRKETLER İÇİN SANTRAL TAMİRİ BAKIM VE KURULUM HİZMETLERİ VERİYORUZ

Adres:Tahtakale, Tomruk Sk No:7A, 34116 Fatih/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Deneyim, uzmanlık ve müşteri hizmetlerine bağlılık, Eminönü Karel servisi diğer şirketlerinden ayıran özelliklerden sadece birkaçıdır. 2003’ten beri santral hizmetleri için Eminönü’nün önde gelen firmasıyız. Ayrıca firmamız ile çalıştığınızda, Eminönü sakinleri çeşitli avantajlardan yararlanabilir. Bizi rakiplerinden ayıran birçok özellikten bazıları burada.

1 EN İYİ MARKALAR

Yalnızca bir veya iki markayla iş ortaklığı yapabilen diğer santral sağlayıcılarının aksine, Eminönü karel teknik servisi birkaç üst düzey ulusal üreticiyle sözleşme yaparak seçeneklerinizi genişletebilir. Santral, internet, network ve telefon ekipmanlarında en iyi markalardan seçim yapabilirsiniz. Seçimimiz, tüm seçenekleriniz arasında arama yapma esnekliği sağlayarak firmanıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun marka ve modeli bulmanıza yardımcı olur. İş ortaklığı yaptığımız bazı yaygın markalar şunları içerir:

  • Karel
  • Telesis
  • Multitek
  • Alcatel
Karel eminönü harita

BİLGİLENDİRME: Eminönü karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

2 GÜVEN VE GARANTİ

Yeni santral sisteminizin ömrü boyunca sizin için buradayız. Bu yüzden uygun fiyatlı santral bakım hizmetlerimiz sizi yıllarca güvende tutacak. Santral sisteminizin kullanım ömrünün tamamını deneyimleyebilmeniz için müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Eminönü karel teknik servisi ve bakım hizmetleri, parça ve işçilik garantinizi uzatmak için iki seçenek sunar. Garantimizin ilk yılı, yeni kurulu sisteminize herhangi bir şey olması durumunda ekstra koruma sağlar. 2 yıl uzatılmış garanti veya 5 yıl uzatılmış garanti arasında bir seçim yaparak, tüm dahili bileşenlerde parça ve işçilik için 5 yıla kadar ek garanti sunmaktan gurur duyuyoruz.

3 PROFESYONEL KURULUM

Yeni santral sisteminizin yanlış kurulumu, yeni olsa bile verimliliğini etkileyebilir. Ancak Eminönü karel servisi kurulum hizmetleri, performansı etkileyen her faktörü analiz ederek santralin doğru şekilde kurulmasını sağlar. Bunun dışında sistemi, enerjinizi veya paranızı boşa harcamadan, ihtiyaçlarnızı doğru şekilde boyutlandırıyoruz. Ayrıyeten Sektöre özel çözümlerimiz, ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan karel santrali bulmanızı sağlar.

4 UZMAN ÇALIŞANLAR

Firmamızdan en kaliteli ürünleri bulabileceğiniz gibi, uzman çalışanlarımız da en iyi hizmeti sunmamıza yardımcı oluyor. Çalışanlarımızı servis aracı filosu da dahil olmak üzere kaliteli eğitim ve yedek parçalarla donatıyoruz. Özellikle her aracı, santral cihazına bakım yapmak için ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi içeren taşınabilir bir depo gibi stoklarız. Bu araçlar, acil durum onarım ve değiştirme hizmetlerimizi yürütmemize önemli ölçüde yardımcı olur. Böylece biz sorunu değerlendirirken aynı ziyarette santralinizi onarabiliriz.

Dikkat: Eminönü Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden EMİNÖNÜ Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.