SANTRAL TAMİR VE KURULUM HİZMETLERİMİZ İÇİN BEŞİKTAŞ KAREL SERVİSİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres:Türkali, Uzuncaova Cd. No:20, 34357 Beşiktaş/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

​Beşiktaş Karel servisi, profesyonel, değer odaklı düşük maliyetli hizmet için en iyi seçeneğinizdir. Birçok hizmet veriyoruz. İşte sadece birkaçı: santral servisi, acil servis, santral kurulumu, santral seslendirmesi, firma taşıma, kablolama, çağrı merkezi ve daha birçoğu.

2003’de kurulan ve 2004’dan beri çevrimiçi olan, onlarca yıllık kapsamlı bilgi ve deneyime sahibiz. Bu nedenle ihtiyaçlarınıza en fazla değeri ve yeniliği sağlayabildiğimiz anlamına gelir. Bu yüzden sunulan tüm hizmetler için memnuniyet garantisi veriyoruz.

Beşiktaş Karel servisi, güvenli ve temiz bir çalışma ortamı sağlayan, teknoloji konusunda kendimizi eğitmeye devam eden deneyimli santral uzmanlarıdır. Beşiktaş ilçesinin önde gelen Santral hizmetleri şirketi olarak, müşterilerimize en yüksek değeri sunacağız.

Beşiktaş karel santral servisi, 19 yılı aşkın bir süredir dürüstlük ve güvenilirlik konusunda olağanüstü bir ün kazandı. Ayrıca bu da bizi sektörümüzde en çok aranan hizmet şirketlerinden biri haline getirdi. İşimizi çok ciddiye alıyoruz. Bundan dolayı bizden en iyisini beklediğinizi bilmek, en üst düzeyde hizmet sunmak ve beklentilerinizi aşmak için bizi daha da motive ediyor. Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz gerçek profesyonellerdir. Bununla birlikte tüm çalışmalarımız tamamen garantilidir. Uygun fiyatlar, günün 24 saati hizmet veren mobil servis araçları ve rakipsiz servis anlaşmaları ile neden ömür boyu müşteri kazandığımızı görmek kolaydır.

karel beşiktaş harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Beşiktaş karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

EN İYİ FİYATLARA BEŞİKTAŞ’TA SANTRAL SERVİS HİZMETİ

Olağanüstü kalite ve hizmet söz konusu olduğunda, Beşiktaş Karel teknik servisi’nin yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Santral, Telefon, Kurulum, Satış, Kablolama ve kapsamlı parça ve işçilik hizmeti işlemlerinde uzmanız. Ayrıca e-ticaret siteleri için çağrı merkezi ve sanal santral servisi ve kurulumu da sağlıyoruz.

Beşiktaş Karel servisi olarak amacımız, öncelikle en yeni ve güncel bilgi ve hizmetleri sunmaktır. Ayrıca sektörümüzdeki her türlü değişikliğin öncüsü olmaktır. Bundan dolayı üreticilerin sürekli eğitimi ile teknisyenlerimizin her biri en güncel sektör bilgileriyle donatılmıştır. Ayrıca uzmanlarımız tavsiyesi ve becerileri ile size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda tüm santral ihtiyaçlarınız için acil servis hizmetimiz mevcuttur. Misyonumuz; “Sektörümüzde kazandığımız kapsamlı bilgi ve uzmanlıkla müşterilerimize hizmet ederken, aynı zamanda onlara daima en iyi hizmetini sunmaktır.” Karel santral servisi ve montajı konusunda, müşterilerimizin en çok ihtiyaç duydukları anda yanlarında olacağımızı vaadeden çeşitli garantilerimiz mevcuttur.

Tüm onarımlarımız 1 yıl garantilidir ve tüm kurulum ve onarımlar için uzatılmış garantiler vardır. Beşiktaş Karel santral servisinde müşterilerimizin, işin ustalıkla yapılma taahhüdüyle desteklenen kaliteli işler aldıklarını bilmelerini istiyoruz. Bu nedenle risksiz bir kurulum garantisi sunuyoruz. 24 aylık bir süre içinde firmamızın düzeltemeyeceği herhangi bir sorun varsa, mevcut ekipmanı ücretsiz değiştireceğiz.

Son olarak olağanüstü hizmetler sunarak muazzam bir itibar kazandık. Bizi ayakta tutan müşterilerimizdir. Çünkü yeni çalışmalarımızın %60’ından fazlası, yıllar boyunca hizmet verdiğimiz kişilerin yönlendirmelerinden gelmektedir. Bu yüzden dürüstlük ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmata devam edeceğiz.

Dikkat: Beşiktaş Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BEŞİKTAŞ Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.