BAYRAMPAŞA’DA SANTRAL VE HABERLEŞME ALANINDA KAREL SERVİSİ HİZMETİ SAĞLAYAN TEK FİRMAYIZ

Adres:Altıntepsi Mahallesi Filiz Sokak, No:3/B, 34035 Bayrampaşa/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:bayrampasa@karelteknikservisi.com

Santral kurulumuna veya herhangi bir tamir hizmetine ihtiyacınız varsa, Bayrampaşa Karel servisi sizin için doğru seçimdir. Tüm marka ve modeller için size mümkün olan en iyi çözümleri ve hizmeti sunmak için son derece yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Bununla birlikte geniş hizmet yelpazemiz, santral, çağrı merkezi, haberleşme hizmetleri ve çok daha fazlasını içerir.

BAYRAMPAŞA’DA ÜSTÜN SANTRAL HİZMETİ

Bayrampaşa Karel servisi profesyonel santral hizmetleri ile ticari müşterilere ve bölge sakinlerine hizmet vermeye adanmıştır. Lokasyon olarak Bayrampaşa’da bulunan ticari bir santral şirketiyiz. Kalite odaklı karel santral servisimiz, bunun yanı sıra 20 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir. Üstelik Bayrampaşa dışındaki bölgelerde de sektör lideri olarak hizmet alanlarımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Birlikte çalıştığımız her müşterinin ihtiyaçlarını dinlemek için zaman ayırmak, Bayrampaşa Karel servisi ekibinin odak noktasıdır. Şirketimizin üstün santral hizmetinin lider sağlayıcısı haline gelmesinin özellikle nedeni budur. Bayrampaşa karel teknik servisi şirketimizin birincil hedefi, beklentilerinizi aşmaktır. Öyleyse santral sistemlerinizin günün her saati sorunsuz, verimli ve güçlü çalışmasını nasıl sağlayabileceğimizi öğrenmek için hemen bize ulaşın. Bu yüzden sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

karel bayrampaşa harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 21:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Bayrampaşa karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

BAYRAMPAŞA KAREL SANTRAL TAMİR VE KURULUMU

Santral servisi söz konusu olduğunda, birçok firma sahibi aramaya nereden başlayacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Bununla birlikte, giderek artan sayıda müşteri çeşitli hizmetler için müthiş bir kaynak olduğunu keşfetti. Bayrampaşa Karel servisi’ne en iyi santral onarımını için bize öğrendiler. Ayrıca yalnızca en iyi santral onarım yedek parçalarını kullanıyoruz. Arızalı sisteminizin onarımı için işyerinize hızlı müdahale süresi sağlıyoruz. 7/24 acil servis garantisi verme konusunda deneyimli, sertifikalı teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.

RAHATINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca servis ile doğru şirketi bulmak zor bir süreç olabilir. Halbuki Bayrampaşa karel tenik servisinde müşterileri rahat ve güvende tutmak ana hedefimizdir. Son olarak kullandığımız yerel teknisyenler, tüm marka ve modeller için gereken özel onarım prosedürleri ve ekipman hakkında bilgi sahibidir.

Dikkat: Bayrampaşa Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Bayrampaşa Karel Santral Servisi'ne hoş geldiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için WhatsApp üzerinden iletişime geçmek istiyoruz. Sorularınızı veya taleplerinizi buradan iletebilirsiniz.