BAĞCILAR KAREL SERVİSİ İLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres:Fevziçakmak mh 2/9 Sk No:6 Bağcılar/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Bağcılar Karel servisi işletme ve ticari mülk sahiplerine ihtiyaç duydukları profesyonel santral hizmeti sağlamak için yola çıktı. Bu yolculuğa 19 yılı aşkın bir süre önce başladık. Bağcılar’da dürüst, mütevazı bir tesisatçı ekibi olarak faaliyetlerimizi sürdürdük. Fakat daha fazlasını yapabileceğimizi anlamamız uzun sürmedi. Son yirmi yılda, topluluğumuzun ihtiyaçlarını dinledik ve dikkatlice inceledik. Bu nedenle, santral ve telefon hizmetlerini ekleyerek tekliflerimizi karşılayacak şekilde genişlettik!

Başarı temelimizi “Her zaman doğruyu yapın; bu bazı insanları memnun edecek ve geri kalanını şaşırtacak düşüncesiyle her işi tamamlamak için yola çıktık. Bu nedenle müşterilerimizi ihtiyaç duyduklarından daha fazla harcamaları için kandırmaya çalışan firmalardan asla olmadık. Ayrıca elimizdeki bir işi daha hızlı sonlandırmak için hiçbir zaman kestirmeden gitmeyiz. Müşterilerimize değer veriyoruz. Aynı zamanda iyi ve dürüst çalışmanın insanların bir ömür boyu geri gelmesini sağlayan şey olduğunu biliyoruz. Bağcılar’daki komşularımızla iyi bir ilişki geliştirmek Bağcılar Karel santral servisi için çok önemlidir. Bu nedenle, güçlü bir değer etiğine sahip olan ve her projede istisnai hizmet sunan dürüst profesyonelleri istihdam etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

karel bağcılar harita

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:00 – 21:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Bağcılar karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

UYGUN FİYATLARA KALİTELİ HİZMET

Bağcılar Karel servisi müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. İster basit bir onarıma ister komple bir santral kurulumuna ihtiyacınız olsun önemli değil. Deneyimli teknisyenlerimiz mevcut en iyi ürünleri kullanırken kaliteli işçilik sunmaktan büyük gurur duyarlar. Ayrıca uzun süreli sonuçlar sağlamak ve ileri bir tarihte daha büyük maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlamak için her projeye bu özeni gösteriyoruz. Şirketimiz ticari ve endüstriyel müşterilere hizmet vermektedir. Bununla birlikte rekabetçi ve uygun fiyatlandırma konusunda kendimizle gurur duymaktayız. Aşağıdaki işlemler anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Önleyici bakım programları
  • Tarife yönetimi verimliliği
  • Sistemlerin güçlendirilmesi
  • Yeni ekipman kurulumu
  • Yazılm güncelleme

Ayrıca mevcut veya kurulması planlanan santral sisteminizin tüm yönleriyle ilgili ücretsiz keşif sağlayabiliriz. Teknisyenlerimiz, sisteminiz için özel olarak genel bakım maliyetlerini azaltabilecek ve santralinizin ömrünü uzatabilecek bir bakım programı oluşturabilir. Kendini hem müşterilerimizin hem de teknisyenlerimizin güvenliğine sıkı sıkıya adamış olan Bağcılar Karel servisi, güçlü bir güvenlik programı sürdürmektedir.

Dikkat: Bağcılar Karel servisi Teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden BAĞCILAR Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.