SANTRAL TAMİRİ VE KURULUMU İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres:Necatibey Cd. No:36, Eyüpsultan/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Alibeyköy Karel servisi, merkezi Alibeyköy’de bulunan bulunan bir karel santral servisi şirketidir. Alibeyköy ve çevre bölgelerine hizmet veriyoruz ve 7/24 Acil Durum, Önleyici Bakım ve Servis hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimiz arasında ticari mülk yöneticileri, bina sahipleri, devlet kurumları, hastaneler ve eğitim tesisleri bulunmaktadır. 2003 yılında kurulan Alibeyköy Karel servisi aile tarafından işletilen bir şirkettir. Yüksek hizmet kalitemiz ve mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi Alibeyköy’de iyi bilinir hale getirdi.

20 yılı aşkın bir süredir, Alibeyköy karel santral servisi ilkeleri verimli, ekonomik ve güvenilir santral sistemlerine duyulan ihtiyacın farkındadır. Bu 20 yılı aşkın süredir, firmamızın müdürleri, metropol bölgesindeki geniş bir müşteri yelpazesine tasarım ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Şirketin engin deneyimi ve yüksek düzeyde eğitimli teknik işgücü sayesinde, müşterilerimizin estetik ve sistem ihtiyaçlarını çözen yenilikçi uygulamalarda yetenekliyiz. Yeni sistemleri mevcut yapılara uygun şekilde entegre etmenin öneminin farkındayız. Bu amaçla hem yeni santral kurulumlarında hem de restorasyon projelerinde mükemmeliz.

karel alibeyköy harita

BİLGİLENDİRME: Alibeyköy karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

MİSYON VE DEĞERLER

Fark edilir bir fark yaratmamızın yolu, sunduğumuz hizmetlere olan tutkumuzdur. Biz sadece bir santral servisi değiliz. Hizmet verdiğimiz insanlara, onlara hizmet eden çalışanlarımıza ve işimizde bize yardımcı olan iş ortaklarımıza bağlı bir şirketiz. Her çalışan, Doğru İşleri Doğru yapma yetkisine sahiptir. İşimiz, yaptığımız her şeyin temelini oluşturan çok temel ama önemli değerler üzerine kuruludur:

  • Dürüstlük, Doğruluk, Sadakat
  • Tüm çalışanlar, müşteriler ve iş ortakları için Adil ve Onurlu muamele
  • Her çalışan bir girişimcidir

Dikkat: Alibeyköy Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden ALİBEYKÖY Karel servisi ile iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.