AKSARAY VE YAKIN BÖLGELERDEKİ EN İYİ KAREL SERVİSİ ŞİRKETİ

Adres:Mesih Paşa Mh. Azimkar Sk. No:25, 34130 Aksaray- Fatih/İstanbul
Çalışma Saatleri::08:00-21:00
Telefon:(0850) 244 14 51
Telefon 2:(0212) 677 36 06
E-mail:karelyetkiliservisi@gmail.com

Aksaray Karel servisi, 2007 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca müşterilerimize uygun fiyatlar ve kişiselleştirilmiş çözümler ve öneriler sunulmasını sağlıyoruz. Karel santral uzmanlarımıza kolayca ulaşabileceğinizden ve servis verdiğimiz alanlarda ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaya hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Dikkat: Aksaray Karel servisi teknisyenimizin çalışmaya başlamasına izin vermeden önce Hizmet Şartları ve Koşullar sözleşmemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan teknik servis talebinde bulunmanız, bu Sözleşmenin tamamının kabul edildiği anlamına gelir.

Son olarak arızalı olan söz konusu cihazın marka ve model numarası yedek parça tedariği için gereklidir. Whatsapp destek hattımızdan santralin fotoğrafını yollamanızda yeterlidir. Yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde anlatabilirseniz, neyin yanlış olduğunu doğru bir şekilde teşhis etmemiz daha kolay olacak ve tek bir ziyarette arızanızı gidermemiz ve daha olası olacaktır. 

aksaray karel servisi

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
08:30 – 20:00

Cumartesi
09:00 – 20:00

Pazar
10:00 – 19:00

BİLGİLENDİRME: Aksaray karel servisi olarak sadece “yerinde teknik servis hizmeti” veriyoruz. Arızalı ürün bırakma, ürün inceleme talepleriniz için Merkez Ofisimizi 0850 441 4 234 numaramızdan arayabilirsiniz

HER ZAMAN BİRİNCİ SINIF HİZMETLER SUNUYORUZ

Santral veya telefon hatlarınızdan garip sesler geliyorsa, istenildiği gibi çalışmıyorsa, gürültü yapıyorsa veya olağan dışı bir durum varsa, Aksaray Karel santral servisi ekibimizden deneyimli bir teknisyen ile iletişime geçin.

KAREL SANTRAL TAMİRİ

Santraliniz için bir Karel santral uzmanının müdahalesine ihtiyaç duyduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aksaray bölgesinde 7/24 hizmet devamlılığımız vardır. Arızalanmış santral, kopuk kablolar ve internet sorunlarına kadar çok çeşitli santral onarım ihtiyaçlarını ele alıyoruz.

KAREL SANTRAL KURULUMU

İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize özel santral seçenekleriyle özel kurulum projelerinizi tamamlıyoruz. İster müteahhit ister firma sahibi olun sonuç değişmeyecek. Kurulum ihtiyaçlarınız konusunda size yardım etmeye hazır Aksaray Karel teknik servis sağlayıcısıyız.

ŞİRKETİMİZİN ÇALIŞMA PRENSİBİ VE DEĞERLERİ

Odak noktamız, müşterilerimizin bizi aradıklarında harika bir deneyim yaşamalarını sağlamaktır. Sektörün önde gelen müşteri desteği ve iletişimine sahibiz. Ayrıca en son endüstri teknolojisini kullanarak her müşterinin deneyiminin mümkün olduğunca olumlu olmasını sağlıyoruz.

REKABETÇİ FİYATLAMA

Garantimiz, size önceden verdiğimiz fiyatı ödeyeceğiniz anlamına gelir, süpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Fiyatın müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bununla birlikte kaliteden ödün vermeden müşterilerimize her türlü tasarrufu aktarıyoruz.

KAPSAMLI BİR GARANTİ

Birçok müşteri bize iyi bir garantinin kendileri için en önemli şeylerden biri olduğunu belirtiyor. Bu nedenle biz de sektördeki en iyi garantilerden birini sunuyoruz. Bu, ürününüzün bundan birkaç yıl sonra bile korunacağı anlamına gelir. Üstelik aksi bir durumda şirketimizin sizin için müdahale edeceğinden emin olabilirsiniz.

SERTİFİKALI VE TECRÜBELİ TEKNİSYENLER

Harika bir deneyimin parçası, işi ilk seferde doğru yapan Aksaray Karel santral servisi profesyonelleri tarafından yapılan güvenilir ve hızlı bir kurulumdur. Bizi seçtiğinizde aynı zamanda, teknisyenleri sürekli eğitim alan sigortalı ve akredite bir şirketle çalışıyorsunuz.

15 YILLIK TECRÜBE

İşi ilk seferde ve en yüksek standartta tamamlamak her zaman hedefimiz olmuştur. Aksaray Karel santral servisi olarak uzun yıllara dayanan mükemmelliğimiz, kaliteli bir ürün ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmamız anlamına gelmektedir. Ayrıca müşterilerimizin sürecin her adımında ne yaptığımızı anlamaları da bizim için önemlidir. Bundan dolayı süreci gerçekleştirirken yaptığımız işi açıklıyoruz.

EN SON TEKNOLOJİ

Amacımız, en son teknoloji ve teknikleri kullanarak hayatınızı olabildiğince konforlu ve rahat hale getirmektir. Taleplerinize ön onay almak için çevrimiçi aracımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca bizimle hangi platformdan iletişim kuruyor olursanız olun her etkileşimi güvenli, güvenilir ve verimli hale getirmek için çalışıyoruz. Son olarak daha iyi teknoloji, daha iyi bir müşteri deneyimi ve daha güvenilir bir santral sistemi için 0850 244 1 451 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan Aksaray Karel servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.