KAREL SANTRAL TAMİR VE KURULUM HİZMETLERİ – TAKSİM

Taksim Karel santral servisi satış, kurulum ve bakıma kadar her alanda anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Her sektör için kurumsal hizmet anlayışımız ve çok çeşitli ürün yelpazemiz var. Karel santral için 24 saat acil çağrı merkezi dahil olmak üzere, yetenekli mühendislerden/montajcılardan oluşan ekibimiz Taksim ve bölge semtlerin tamamında hizmet vermektedir.

TAKSİM KAREL SANTRAL SERVİSİ

TAKSİM BÖLGESİ İÇİN SANTRAL SANTRAL TAMİRİ

Taksim Karel teknik servisi ister konut, ister ticari karel santral müşterisi olsun, tüm hizmet ve ürünlerimizle size destek verir. Müşteri memnuniyeti için profesyonel hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Komple santral sistemleri tasarlıyor ve tüm ekipmanlarını tedarik ediyoruz. Ayrıca tüm Karel santral sistemlerini ve ünitelerini kuruyor, bakımını yapıyor ve onarıyoruz.

KURUMSAL GÜVENİLİR HİZMET

Taksim Karel santral servis, yerinde incelemeler yapar ve en iyi çözümleri elde etmek için çalışır. Ayrıca hiçbir yükümlülük altına girmeden ücretsiz teklifler sunan dostane bir danışman ekibimiz var.

En iyi müşteri hizmetini sunmaya kendimizi adadığımız için sürekli kendimizi geliştriyoruz. Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, santral cihazınızın, acil bakım ve servis sorunlarını için 7/24 hizmetinizdedir. Haberleşme gereksinimlerinize ısmarlama özel tasarım çözümleri sunarak konut, endüstriyel ve ticari tesislerde çalışıyoruz.

GÜNÜN HER SAATİ KESİNTİSİZ DESTEK

On yıllar boyunca, Taksim Karel santral servimizde gerçekten güvenebileceğiniz hizmet konusunda eşsiz bir itibar geliştirdik. Nitelikli uzmanlarımız, işi ilk seferde doğru yapmanın ve sizi hızla işinize döndürmenin önemini biliyor. 

Firmanızın santral sisteminin her öğesinin kapsamlı bir şekilde test edilmesi sayesinde, sorunun kökünden çözüyoruz. Bu nedenle, kaliteli bir hizmet deneyimi yaşamak istiyorsanız, Taksim, Şişli veya Beyoğlu’daki şubelerimizin birinden randevu almak için buraya tıklayın.

TAKSİM KAREL SANTRAL SERVİSİ OLARAK ARTILARIMIZ

Taksim Karel şubemiz, Şişli ile Elmadağ arasındaki bölgede yer alır. Bu sebeple bizi hem bulmayı hem de ulaşmayı kolaylaştırır. Şehir merkezinin ortasında stratejik bir konuma sahibiz. Teknisyenlerimizin yoğun trafikte zaman kaybetmeden işlerini hızlıca yapabilmesi ideal bir konumdayız.

Bir satış müdürü, servis teknisyenleri de dahil olmak üzere çalışma haftası boyunca sahada bulunan 6 personel ile, yılın her zamanında müşteri gereksinimlerini karşılamayı garanti ediyoruz. Geniş depomuz, anında sevkıyat için hazır bir dizi ekipmana sahiptir. Ayrıca, gerektiğinde firmamıza gelen müşterilerimiz için müşteri otoparkı mevcuttur.

Taksim bölgesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için çok çalışıyoruz ve günün 24 saati ulaşılabilir durumdayız. Taksim karel santral servisi olarak işletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek veya size uygun bir zamanda ücretsiz bir keşif için bizi 0850 244 1 451 numaralı telefondan şimdi arayın.

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
TAKSİM Karel santral servisimiz hizmetinizde!
Hemen tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ya da 0850 244 1 451 numaralı telefondan arayabilirsiniz.