KAREL SANTRAL SERVİSİ – 0850 244 1 451

İşletmeniz için güvenilir karel santral servisi arıyorsanız, en doğru tercihi yapmak için firmamızdaki uzmanlara güvenebilirsiniz. 

Bununla birlikte kalıcı santral tamiri ve kurulumu söz konusu olduğunda rüştümüzü ispat ettiğimizi düşünüyoruz. Lideri olduğumuz haberleşme sektöründe deneyimimiz ve uzmanlığımız özellikle istediğiniz hizmeti almanızı sağlayacaktır. 

Haftanın yedi günü, günde 24 saat, acil santral onarım servisinizi yapmaya hazırız. Bu nedenle, daha fazla vakit kaybetmeyin. Sorun yaşıyorsanız bugün bir servis çağırın! 0850 244 1 451

SORUNSUZ HİZMET KALICI ÇÖZÜM

Olağanüstü hizmet garantimiz var, bu nedenle siz memnun kalana kadar karel santral servisi taleplerinizi karşılayacağımız anlamına geliyor. Bizi tercih ettiğinizde memnuniyet açısından kazanacağınız çok şey var.

Santral teknisyenlerimiz IP sertifikalıdır ve en son haberleşme teknolojisine ayak uydurmak için sürekli eğitimden geçerler. Mesleğimizin her alanına hakimiz. Bu nedenle, santral sorununuz ne olursa olsun, muhtemelen daha önceki işlerimizde tecrübe edinmişizdir.

 • Çoğu işlemde ÜCRETSİZ keşif (Mesai saatleri)
 • Teknisyenimiz yoldayken, Mesaj veya E-posta yoluyla teknisyenimizin bilgilerini alacaksınız.
 • Santral Sisteminizi en iyi durumda tutmak için Bakım Planları sunacağız
 • Tüm onarımlar %100 garantilidir ve 1 yıllık parça ve işçilik garantisi ile gelir
 • Karel teknisyenlerimiz santralinizin yazılım güncellemesini ücretsiz yapar
 • Karel, hizmet öncesinde fiyatlandırma hakkında bilgi sağlar (İş Bittikten Sonra Sürpriz Yok)
 • Karel Teknisyenleri, güvenliğiniz için sıkı geçmiş kontrollerinden ve adli taramadan geçerler.
 • Karel santral servisi, talepleriniz için 7 gün 24 saat hizmet verir.

24 SAAT ACİL KAREL SANTRAL SERVİSİ HİZMETİ

 • Hızlı Santral Onarım Hizmetleri – Hızlı Santral Kurulumları. Teknisyenlerimiz, size mümkün olan en hızlı hizmeti sunmak için birden fazla yerde konuşlandırılmıştır. Karel, Multitek, Telesis ve diğer tüm büyük markaların servis ve satışını yapıyoruz.
 • Hizmet verilen tüm model ve markalar: Haberleşme sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahibiz, bu nedenle herhangi bir model veya marka santral, telefon veya network sistemini onarmak için gerekli beceri ve bilgiye sahibiz. Sisteminizi hızlı bir şekilde onarmak için bu kriterler en önemli faktördür.
 • Sertifikalı çalışanlar: Karel santral servisi, IP sertifika sahibidir. Başka bir deyişle deneyimli teknisyenlerimiz, santral sisteminizi zorlanmadan onarmak veya değiştirmek için gereken becerilere sahiptir.
 • Hizmetten memnuniyet. Santral onarım ihtiyaçlarınız için karel santral servisi’ni aradığınızda, sunduğumuz tamir hizmetinden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.
 • Sabit oranlı, uygun fiyatlandırma. Karel servisi olarak saatlik ücret almıyoruz; İşe göre ücret alıyoruz. Her iş için size önceden bir fiyat teklifi sunacağız. İşimizi bitirmemiz ne kadar sürerse sürsün, asla teklif verdiğimiz fiyattan fazlasını ödemeyeceksiniz.
 • Dağınıklık yok. Teknisyenlerimiz, işyerinizi temiz ve düzenli tutmak için her zaman çalışma alanı temiz tutacak ve ayakkabılarının üzerine kılıf takacaktır.
 • Güleryüzlü teknisyenler. Nitelikli profesyonellerimiz her zaman nazik olacak ve sorularınızı yanıtlamak ve mümkün olan her şekilde size yardımcı olmak için zaman ayıracaklar.
 • 24 saat hizmet: Karel santral servisi, tüm acil ihtiyaçlarınıza haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermek için hazır durumdadır. (Servis programımızın izin verdiği ölçüde)
 • Güvenilirlik ve dürüstlük: Şirketimiz daima size karşı şeffaf olacak ve güvenirliğini muhafaza edecektir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?


Karel santral servisi seçtiğinizde, uzun yıllara dayanan deneyime ve yalnızca en kaliteli sistemleri kurma taahhütüne sahip uzman bir ekip seçtiğinizden emin olmalısınız. Bu bağlamda kapsamlı bakım hizmetimiz, çevrimiçi müşteri portalımız ve 7/24 yardım hattımız, sayesinde ne olursa olsun Karel servisi firmamızın sizi daima koruduğunu bilerek hizmet alırsınız.

Kalitesiz sistemler kurmuyoruz, çünkü çabuk arızalandığında çok daha maliyetli olabileceğini biliyoruz. Bu sebeple profesyonelce kurulmuş ve bakımlı bir sistemin, işyerinizde yıllarca sorunsuz, uygun maliyetli konfor sağlayacağını ve uzun vadede para tasarrufu sağlayacağını biliyoruz. Bununla birlikte fiyatlarımızın piyasadaki en rekabetçi fiyatlar arasında olduğunu ve hizmetlerimizin bakım ve onarım maliyetlerini sürekli olarak azalttığını gösterebiliyoruz.

KAREL SANTRAL FİYATLARI

Bir santral sistemi satın alma konusunda son derece titiz davranmak, gerekli uzmanlığa sahip olmadan kurulum yapmaya çalışmak veya santralinizin bakımını yeterince yapmamak maliyetli olabilir. Aynı zamanda firmanızı veya iş gücünüzü ve müşterilerinizi de riske sokar. Karel santral servisi’mizi tercih ederek sizi güvende tutmaya özen gösteren tam nitelikli profesyonellerle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz..

KAREL SANTRAL SERVİSİ HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Teknik servis hizmetleri söz konusu olduğunda, sıkça sorulan sorular oldukça fazladır. Karel santral Servisi, değerli müşterilerimiz için bu sorulardan bazılarını ele alarak bir santral SSS bölümü oluşturdu. Soruları ve cevaplarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Santralimin Ne Sıklıkta Bakıma İhtiyacı Var?

Telefon santralinizin yılda en az bir kez profesyonel bakımdan geçmesini öneririz. Yıllık bakım planlamak, uzun bir süre boyunca santral sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

Santral Değiştirme Zamanının Geldiğini Nasıl Anlarım?

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, santral sisteminizin değiştirilmesi veya onarılması gerekebilir:
Santralden garip sesler
Santralden yanık kokusu gelmesi
Santral kitleniyor kapatıp açılınca düzelmesi
Elektrik kesiciler ve sigortalar sıklıkla kısa devre yapıyor
Santralin 10 yıldan eski olması
Ofis içindeki bazı telefonların zilinin çalmaması
Konuşurken aşırı şekilde parazit olması

Ne Tür Santral İşleri Yapıyorsunuz?

Santral montajı, Santral tamiri ve Santral bakımı hizmeti vermekteyiz. İstanbul genelinde santral servisi hizmetine ihtiyacınız varsa firmamız yardımcı olabilir. Yıllardır, bölgedeki müşterilere kapsamlı, santral servisi hizmetleri sağlıyoruz.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyorsunuz?

Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Esenyurt, Fatih, Kağıthane, Kadıköy, Ümraniye ve Pendik başta olmak üzere İstanbul genelinde tüm ilçelere şubelerimiz ve gezici mobil servis araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Ne Tür Garantiler Sağlıyorsunuz?

Çoğu 90 günlük garanti sunan rakiplerimizin aksine, parçalarımız ve işçiliğimiz her zaman 1 Yıllık garantilerle desteklenmektedir. Ayrıca hizmetlerimize tamamen güvenmenizi sağlamak için %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme Kabul Ediyormusunuz?

Şu an için hayır. Ama bu ileride olmayacağı anlamına gelmiyor. Karel santral servisi olarak müşterilerimizin taleplerine karşılıksız kalmayacağımızı bilmenizi isteriz. Çok yakında servis ve satış işlemleriniz için kredi kartı opsiyonunu ekleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

KAREL TEKNİK SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ TÜM BÖLGELER

 • Küçükçekmece
 • Maltepe
 • Çekmeköy
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kadıköy
 • Kağıthane

İLETİŞİM KURUN

Hemen Randevu Oluşturun

Konuşmaya Başla
💬 Bize Yazın
TEKNİK SERVİS'E İHTİYACINIZ MI VAR? HEMEN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİN YARDIMCI OLALIM.